Luxury Wedding Bodrum

Hakkımızda

Hayalleriniz emin ellerde: Nature Bodrum

Bodrum’un en tecrübeli çiçekçilik, dekorasyon, davet ve organizasyon şirketi Nature Bodrum, profesyonel kadrosuyla çok özel günlerinizi unutulmaz kılıyor. Yapmanız gereken sadece hayallerinizi Nature Bodrum’un uzman ekibine emanet etmek.

CIE_9880

Bodrum’da sektörün seçkin firmaları arasında yer alan Nature Bodrum, aynen bir sanatçının yaratıcı dokunuşları gibi, müşterilerinin en özel günlerini profesyonel ekibiyle tam bir şölene çeviriyor.
Eğlenceyi çiçeğin renkli ahengiyle buluşturan Nature Bodrum’un en önemli avantajı; yenilikçi, dinamik ve yaratıcı bir kadroya sahip olması.
“Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!” sloganından kopmamak için en ufak detayı bile düşünerek hareket eden Nature Bodrum, davet ve organizasyonların en çok aranan markası olmayı başarabilmiştir. Nature Bodrum; düğünlerden ev davetlerine, firmalarının iş toplantılarından gala yemeklerine kadar bir çok organizasyonu tecrübeli ekibinin sunduğu geniş ürün yelpazesiyle hayata geçiriyor.

O ANI GÜVENLİ ELLERE TESLİM EDİN!

Bodrum’un eşsiz manzarasında ve doğal güzellikleri arasında bugüne kadar çok sayıda unutulmaz düğün organizasyonuna imza atan Nature Bodrum, çiftlerin bu özel günlerini stresten uzak, heyecan ve mutlulukla geçirmelerini sağlıyor.
Nature Bodrum, tüm ayrıntıları düşünerek zarafetle harmanlayıp, çiftlerin hayal edip arzuladıkları konsepti yaratıyor. Çiftlere ise sadece, yaşamları boyunca hatırlayacakları o çok özel günün tadını çıkarmak kalıyor.
Yaratıcı çözümler üreten ve farklı alternatifler sunabilen kadrosuyla mekan seçiminden başlayarak, davet menüsü seçimi, mekan dekorasyonu, masa düzeni, çiçek tasarımı, davetli hediyeleri, masa dekorları gibi birçok hizmeti müşterilerine sunan Nature Bodrum; transfer, host&hostes temini ve orkestra konularında da müşterilerinin taleplerini memnuniyetle yerine getiriyor.

ÇİÇEK İLE SANATIN BULUŞTUĞU ADRES…

Nature Bodrum, düğün ,davet ve organizasyon hizmetlerinin yanı sıra, çiçeklerin renkli ve ahenkli dünyasının kapılarını da sizin için sonuna kadar açıyor.
Mağazasında birbirinden güzel çok sayıda farklı türden canlı çiçek satışı yapan Nature Bodrum’un sanatla yaratıcılığı birleştirerek hazırladığı özel aranjmanları otellere , ev partilerine ve davetlere ayrı bir renk katıyor.